Prodej pozemku

Křesetice

10 500 000 Kč

Cena včetně právních služeb, úschovy peněz a provize RK

Kód nabídkyN58910
Druh pozemkupro bydlení
Celková plocha16464 m2

Popis

Krásný rozlehlý stavební pozemek 16 464 m2 pro stavbu až patnácti RD nebo ŘRD, v obci Křesetice, okres Kutná Hora. Ve foto galérii naleznete ukázku jednoho z mnoha možných dělení pozemku.

Pozemek je možné rozdělit až na patnáct stavebních parcel, jeden metr čtvereční pozemku vychází na 364,-Kč. Ve středu pozemku stojí stavba vily za 4.500.000,-Kč.

Rovinatý pozemek je napojen na vodovod, kanalizaci spádovou a elektřinu. V obci je dostačující trafostanice i čistička odpadních vod. Pozemek v územním plánu obce spadá pod BV – plochy bydlení venkovského, určené pro rodinné domy, dvojdomy, po domluvě i řadové rodinné domy. Regulativy: minimální parcela 800 m2 ( výjimečně 600 m2 ), maximální zastavitelnost pozemku 40%, maximální výška stavby dvě nadzemní podlaží + podkroví. Ve foto galérii naleznete grafickou i textovou část územního plánu.

Ve středu pozemku stojí stavba vily, vila je zakonzervovaná třípodlažní stavba celkem 485 m2. Stavěno je německým systémem ztraceného bednění s polystyrenem thermomur, stropy jsou filigránové, železobetonové. Stavba je osazena plastovými okny, na střeše jsou betonové tašky KM Beta. Vytápění bylo plánováno tepelným čerpadlem. Náklad na dostavbu vily přibližně 2.800.000,-Kč.

Obec Křesetice je vzdálené 6 km od historického města Kutná Hora, Praha 65 km. V obci žije 678 obyvatel a je zde škola, školka, pošta, obecní úřad, lékař, potraviny, hospoda. Součástí obce jsou i vesnice Bykáň, Chrást a Krupá. Na západním okraji Křesetic pramení potok Křenovka, který je levostranným přítokem řeky Klejnárky. Zajímavost této adresy zvyšuje blízkost golfového resortu Casa Serena Roztěž.

Bližší informace v RK, na vyžádání Vám zašleme dokumentaci. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

Lokalita

Křesetice