Prodej domu

Kostelní Lhota

9 800 000 Kč
Kód nabídkyN62534
Dispozice domuatypický
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Zastavěná plocha203 m2
Celková podlahová plocha145 m2
Užitná plocha145 m2
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha parcely1515 m2
Typ domuPřízemní
Počet podlaží1
PENB: Náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná

Popis

Přestěhujte se do Kostelní Lhoty. Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí na prodej dům s úžasným pozemkem a stodolou, kousek od Poděbrad.

Dům jako takový se skládá ze dvou samostatných bytových jednotek, které mají svůj vlastní vchod. V první bytové jednotce o velikosti 3+1 jsou významná právě kamna, která jsou schopna hořet až 12 hodin na jedno naložení. V druhé bytové jednotce o velikosti 1+1 je zase příjemným zpestřením infrasauna, která jen podtrhuje příjemně strávené chvíle. Bytové jednotky propojuje společenská místnost, která je vhodná pro večerní přátelské posezení.
V každé bytové jednotce je možné řešit vytápění jak elektrickým topením, tak tuhými palivy. Na velkém pozemku se dále nachází dílna, stodola a štědře plodící zahrada, která je pastvou nejen pro oko, ale vybízí i k výrobě domácích produktů. Výsadba je velmi kvalitní a domácí sklizeň potěší svým množstvím nejen vás, ale i vaše blízké okolí. Letitý ořech, maliny, ostružiny i tropicky vypadající a chuťově dokonalé nektarinky jsou jen třešničkou na dortu tohoto unikátního objektu. Altánek, skleník i vzrostlá krásná bříza jen podtrhují dokonalost celkové atmosféry.

Prostor nabízí mnoho možností využití.
Vícegenerační bydlení či přestavění na jeden velký dům. Ekonomicky a výdělečně se dá i zhodnotit v případě bydlení v jednom z bytů a pronájmu bytu druhého. Podnikatelsky nezavrhujeme ani možnost vytvoření menšího penzionu s vlastním sadem nebo jen krátkodobý pronájem stodoly.

Kostelní Lhota je menší vesnička, která sice nabídne základní občanskou vybavenost, ale na druhou stranu přináší ničím nerušený klid. V Poděbradech, které jsou vzdálené několik málo minut autem, najdete veškerou občanskou vybavenost. Podívejte se do malebného centra města nebo k Labi. V docházkové vzdálenosti z centra najdete obchody, restaurace, školu, školku, vlakové nádraží i lékařské zázemí.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Lokalita

Kostelní Lhota