Prodej komerčního objektu

Janov nad Nisou

40 000 000 Kč
Kód nabídkyN63898
Účel budovyApartmány
Druh objektuSmíšená
Celková plocha633 m2
Užitná plocha710 m2
Stav objektuVelmi dobrý
Typ domuPatrový
PENB: Náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná

Popis

Užijte si svobodu podnikání v penzionu v Bedřichově v Jizerských horách. (Prodej kompletně funkčního penzionu)

Soccer Reality vám exkluzivně nabízí na prodej penzion v Bedřichově, v krásných Jizerských horách. Stavba je z roku 1988, po celou dobu provozu je velmi dobře udržována.

Penzion stojí na vlastním rozlehlém pozemku o výměře 4524 m2. Je obklopen vzrostlými stromy, které zajistí soukromí celému objektu. I když se nemovitost nachází v obci, budete mít pocit, že jste obklopeni tichem a přírodou. U penzionu byl v minulosti provozován vlastní lyžařský vlek. Pozemek je částečně zalesněný a poskytuje prostor pro realizaci vlastních sportovních nebo adrenalinových atrakcí.

Po vstupu do přízemí penzionu najdete členitý prostor, který sestává z restaurace o kapacitě 32 míst, bytu pro správce nemovitosti, kotelny a technické místnosti. Dále je zde lyžárna, sklady a obecné místnosti k ukládání věcí, posilovna, dílna, toaleta a další prostory. Nechybí ani příprava na saunu nebo wellness. První a druhé patro nabídne 8 ubytovacích pokojů, všechny jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, většinou s vanou. Jeden z pokojů prošel vydařenou rekonstrukcí, nabízí se tedy v tomto duchu pokračovat s dalšími pokoji. Aktuální celková ubytovací kapacita je 37 osob. V prvním patře je navíc vstup na prostornou terasu zalitou sluncem o velikosti 77,7 m2, která nabídne široké využití, hlavně v letních měsících.

Před penzionem je parkovací plocha, která pojme až 15 aut, na velikost penzionu je to tedy dostatečná kapacita. Je zde i samostatně stojící garáž. Bezprostřední okolí nabídne posezení u ohniště a možnost večerního grilování v soukromí. V těsné blízkosti penzionu je stavební pozemek vhodný pro vybudování apartmánu, wellness, fitness, apod.

Základní metráže: Pozemek: 4524 m2, zastavěná plocha: 383,649 m2, obytná plocha: 633 m2, užitná plocha: 710 m2, zbořeniště 38 m2

Penzion má plastová okna s trojskly, na vytápění se používá elektrický kotel. Na podlahách najdete zátěžové koberce a kombinaci PVC, vinylu a dlažeb, dle místností. Je zde připojení pevného kabelového internetu. Penzion je napojený na veřejný vodovod. Kanalizace je aktuálně řešena jímkou o velikosti 20 m3. Je vydáno stavební povolení na vybudování přípojky kanalizace a nové vodovodní přípojky.

Okolí penzionu nabídne jak občanskou vybavenost pro řešení nezbytných úkonů, tak zároveň mnohostranné sportovní a rekreační vyžití. Hlavním lákadlem jsou určitě lyžařské areály pro sjezdové i běžecké lyžování. Ten nejbližší, SKI Areál Bedřichov je od penzionu necelé 2 kilometry a nabídne množství sjezdovek jak pro dospělé, tak pro ty nejmenší. Po cestě z lyžování využijete obchod s potravinami nebo jednu z místních hospůdek. Okolí nabídne i pěkné letní aktivity. Pro ty menší je tu Smrčkova naučná stezka, pro ty větší a odvážnější třeba Bike park, bobová dráha nebo půjčovna kol. A pokud chcete jen relaxovat, stačí se jít prostě projít do okolní přírody, ta je otevřená celoročně.

Lokalita

Janov nad Nisou