Prodej pozemku

Libež

2 499 000 Kč

Cena včetně právních služeb, úschovy peněz a provize RK

Kód nabídkyN63953
Druh pozemkupro bydlení
Celková plocha805 m2

Popis

Prodej pozemku o velikosti 805 m2 pro stavbu rodinného domu, obec Libež, okres Benešov. Malebná obec Libež leží v kouzelném údolí řeky Blanice, 9 km od nájezdu na D1 (exit 41).

Stavební pozemek je přibližně 26 metrů široký a 31 metrů dlouhý. Pozemek je přístupný z obecní komunikace, obec Libež momentálně dokončuje asfaltovou komunikaci.

Je možné zastavět až 50% pozemku. Budoucí rodinný dům může mít přízemí a obytné podkroví (výška stavby maximálně 9 m).

Elektřina (pilíř) je na hranici pozemku. Vodovod je vyveden přímo na pozemek, přípojka na kanalizaci spádovou (gravitační) je vyvedena též přímo na pozemek. Plyn v obci není.

Obec Libež leží v okrese Benešov ve Středočeském kraji. Žije zde 241 obyvatel a katastrální území obce má rozlohu 739 ha. V obci je hospoda i dětské, tenisové a fotbalové hřiště. Ve vzdálenosti 6 km jižně leží město Vlašim, 17 km západně město Benešov, 32 km severozápadně město Říčany a 34 km severovýchodně město Kutná Hora.

Pozemek je možné financovat hypotékou, kterou Vám zajistíme za nejvýhodnějších podmínek, příp. pomůžeme s prodejem Vaší stávající nemovitosti. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

Lokalita

Libež