Prodej domu

Křesetice

10 500 000 Kč

Cena včetně právních služeb, úschovny peněz a provize RK

Kód nabídkyN58840
Dispozice domu7+1
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSkeletová
Zastavěná plocha190 m2
Celková podlahová plocha485 m2
Užitná plocha485 m2
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha parcely16464 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží3
PENB: Náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná

Popis

Unikátní nabídka impozantní vily 7+1 postavené na kouzelném místě v obci Křesetice, okres Kutná Hora. Vila s rozlehlým pozemkem 16 464 m2 poskytuje dokonalý komfort a dostatek soukromí, část pozemku je zalesněn ( topol, bříza, smrk ).

Celý pozemek 16 464 m2 je stavební a je možné ho dělit na další stavební parcely.

Vila je zakonzervovaná třípodlažní stavba celkem 485 m2 (viz. 2D a 3D plánky třech podlaží ), obsahuje vnitřní bazén (nemusí být realizován), tělocvičnu a dvoje dvojgaráže, nad jednou z nich je plánovaná prostorná terasa. Téměř celá vila je podsklepena. Stavěno je německým systémem ztraceného bednění s polystyrenem thermomur, stropy jsou filigránové, železobetonové. Stavba je osazena plastovými okny, napojena na kanalizaci, elektřinu, vodovod + vlastní studna ( 30 m ), na střeše jsou betonové tašky KM Beta. Vytápění bylo plánováno tepelným čerpadlem. Náklad na dostavbu vily přibližně 2.800.000,-Kč.

Obec Křesetice je vzdálené 6 km od historického města Kutná Hora, Praha 65 km. V obci žije 678 obyvatel a je zde škola, školka, pošta, obecní úřad, lékař, potraviny, hospoda. Součástí obce jsou i vesnice Bykáň, Chrást a Krupá. Na západním okraji Křesetic pramení potok Křenovka, který je levostranným přítokem řeky Klejnárky. Zajímavost této adresy zvyšuje blízkost golfového resortu Casa Serena Roztěž.

Bližší informace v RK, na vyžádání Vám zašleme dokumentaci. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

Lokalita

Křesetice