Prodej domu

Mšeno - Palackého

5 490 000 Kč
Kód nabídkyN62364
Dispozice domujiný
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Zastavěná plocha125 m2
Celková podlahová plocha215 m2
Užitná plocha215 m2
Stav objektuDobrý
Plocha parcely297 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží2
Počet podlaží pod zemí1
Umístění objektuCentrum obce
PENB: Náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná

Popis

Zabydlete se na Kokořínsku - Máchově kraji (Prodej domu 3+kk a 3+1,Z,G, 215m2 užitné plochy, pozemek 297m2, Mšeno, Středočeský Kraj).

Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí ke koupi prostorný dům s velkým potenciálem rozmanitého využití. Nemovitost se nachází v malebném městě Mšeno, okres Mělník, Středočeský kraj, s  výbornou dostupností přírody i všeho potřebného.

Velkorysý dům na vás už po příchodu dýchne svojí historií. Je v zachovalém stavu, nabízí možnost úprav dle vlastních představ, a hlavně dle potřeby využití. Vzhledem k atraktivní lokalitě se nabízí varianta vybudování příjemného penzionu, nebo osobního bydlení s prostorem pro vlastní podnikání, případně rozdělení na dvě bytové jednotky.

Po vstupu Vás přivítá prostorná chodba, ze které můžete vstoupit jednak do místností v přízemí, ale také do slepa a na zahradu. V přízemí se nachází tři světlé velké pokoje (v jednom z nich je příprava pro kuchyňský kout), koupelna a místnost pro samostatnou toaletu. Sklepní prostor s klenutým stropem nabízí možnost výstavby například vlastní vinotéky. Schodištěm vystoupíte do prvního patra, které Vám nabídne opět tři velké a světlé pokoje, dále útulnou kuchyň, koupelnu, toaletu a vstup na prostornou půdu ideální k vytvoření ateliéru. Dům disponuje garáží a útulnou zahrádkou – dalším prostorem, který je možné variabilně přetvořit pro budoucí záměry nových majitelů. V rámci koupě získá nový majitel ještě pozemek na okraji města (388 m2), který lze využít například pro umístění včelína.
Původní přízemní část domu včetně sklepa byla postavena kolem roku 1850, horní patro bylo přistavěno v roce 1933 a v letech 2006–2007 prošel dům z velké části rekonstrukcí (elektřina v mědi, voda a odpady v plastu, kompletní zemní izolace, zateplení, zabezpečovací systém, vytápění – kamna + přímotopy).
Nemovitost je výjimečná lokalitou i svým potenciálem. Nabízí mnoho možností využití, variant je řada a tento dům se jim přizpůsobí. Obec Mšeno je malebné městečko nazývané branou Kokořínska. Chráněná krajinná oblast Kokořínsko - Máchův kraj patří k nejkrásnějším oblastem celých Čech a okouzlí Vás malebností pískovcových skal, jezízek, vesniček i hrady. Pár minut od domu najdete mimořádně krásné městské lázně ve stylu art deco z roku 1932.

Tato nabídka představuje kombinaci úchvatné přírody a zázemí velmi příjemného a plně vybaveného menšího města. V místě fungují pravidelné autobusové a vlakové spoje, autem se dostanete do Mělníka za 20 minut, do Mladé Boleslavi za 30 minut a v Praze jste za 45 minut. Pokud se Vám nechce cestovat, městečko nabídne všechno co potřebujete pro každodenní život a současně Vám poskytne zázemí pro odpočinek a udržení vitality. Vše je zde na dosah ruky.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle vlastních kritérií.

Lokalita

Mšeno - Palackého