Pronájem bytu 3+kk

Mladá Boleslav - mjr. Frymla

25 000 Kč za měsíc

+ poplatky, kauce a provize

Kód nabídkyN65222
Dispozice bytu3+kk
Druh objektuCihlová
Celková podlahová plocha82 m2
Užitná plocha82 m2
Stav objektuVelmi dobrý
Typ domuPatrový
Číslo podlaží1
Druh bytuV rodinném domě
Počet podlaží3
VlastnictvíOsobní
K dispozici od20.5.2024
Umístění objektuCentrum obce
PENB: Náročnost budovyB - Velmi úsporná

Popis

Klenot mezi pronájmy, unikátní atmosférou, designem, kvalitou.

Zcela nově vybudovaný mezonet 3+kk, 2 koupelny, plus upravená půda, celkově 138 m2, plus sklep (15 m2), v nově opraveném a zatepleném domě se zahradou.

Chcete mít domov v místě, které bylo stvořeno s mimořádnou citlivostí k původnímu řemeslnému umu, s maximální možnou kvalitou a důrazem na moderní způsob života při zachování génia loci? Ocenili byste inspirující a současně praktický interiér, který poskytuje ve dvou podlažích prvotřídní komfort, dostatek sdíleného prostoru a současně i soukromí? Pak neváhejte, ať vám tato snová nabídka neunikne.

Vzdušný a světlý interiér je perfektně odhlučněn a díky rekuperaci trvale zásobován čistým vzduchem (předehřátým odváděným vzduchem). Komfort podtrhuje instalovaná infrastruktura zahrnující SAT, TV, centrální vysavač, el.vrátného, alarm, internet. Okna jsou opatřena předokenními elektricky ovládanými žaluziemi. Parametry z PENB: průměrný součinitel prostupu tepla budovy: B, celková dodaná energie: A.

Originální vnitřní uspořádání esteticky dokonale podtrhují původní i nové designovými detaily. V tomto jedinečném bytě jsou realizovány originální autorské prvky ing. Romana Kučery, především schodiště, dveře a vestavěný nábytek.

Popis tohoto krásného bytu je jednoduše málo proti možnosti vidět vše osobně.

Byt se nachází v Pojizeří, v Mladé Boleslavi, která je moderním městem s plnou vybaveností, kulturním i sportovním zázemím, dopravní obslužností autobusy i vlaky, mnoha pracovními příležitostmi. Strategické umístění mezi Prahou a Libercem, blízko Jičína, nedaleko Českého ráje, Máchova kraje i Jizerských hor, významně zvyšuje atraktivitu města.

Cena: měsíční nájemné 25.000,-Kč plus energie, jistota a provize. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií. K nastěhování dle dohody.

Lokalita

Mladá Boleslav - mjr. Frymla